Meniu

Akcija „Atkurkime savo Žemę“

Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“ įsitraukė į Šiaulių kultūros centro inicijuotą akciją „Atkurkime savo Žemę“, kurios tikslas skatinti visus prisidėti prie mūsų planetos atkūrimo sodinant medžius. Lopšelio-darželio teritorijoje buvo pasodintas ąžuoliukas ir liepaitė. 

Šioje akcijoje dalyvavo net 59 Šiaulių miesto įstaigos. Jau galite pamatyti, kaip pasodinti medeliai puošia jų teritorijas – sekite komentarus po edukacino vaizdo filmuko „Labas, Medi“ įrašo:  https://fb.watch/4pEn56ffJq

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems