Meniu

AŠ LABAI MYLIU LIETUVĄ

2023 m. vasario 13-17 d. lopšelio-darželio grupėse buvo vykdomas projektas „Aš labai myliu Lietuvą“. Projekto tikslas ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tautiškumą, patriotiškumą, pagarbą ir meilę savo kraštui. Projekto metu vyko pokalbiai apie Lietuvą bei Lietuvoje gyvenančius žmones. Aptarėme, kodėl mums svarbios lietuviškos šventės? Kas yra laisvė? Vykdėme šias veiklas: „Aš gyvenu Lietuvoje“, „Lietuvos simboliai“, „Mano gimtasis miestas – Šiauliai‘. Visos grupės atliko STEAM veiklas: „Šokančios spalvos”, ,,Trispalvė iš pripūstų balionų”, ,,Trispalvė lavos lempa”, ,,Piešimas ledu”, ,,Perlenkta trispalvė”, ,,Šnypščianti trispalvė”, ,,Spalvų laboratorija”, ,,Dekoruotos trispalvės servetėlės”, ,,Trys spalvos”, ,,Mano širdelėj – Lietuva”. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėjome lauke – giedodami himną, dainuodami daineles, deklamuodami eilėraštį „Mes – lietuvaičiai”. Iš nuspalvintų vėliavėlių sukūrėme ilgiausią trispalvę ir ja papuošėme lopšelio-darželio kiemą.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“