Meniu

„BENDRYSTĖS RYTMETIS“ Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje

2024 m. balandžio 24 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ priešmokyklinės ugdymo grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai, mokytoja V. Tvaskūnienė dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus (Gvazdikų takas 8) renginyje „Bendrystės rytmetis“. Mus subūrė Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ vaikai mokytoja E. Silvanavičienės ir meninio ugdymo mokytoja A. Jankauskienė. Į gražų bendrystės rytmetį susirinkusius vaikus pasveikino bibliotekininkė G. Sutkutė-Sorakienė. Ji papasakojo, kad rytmetis skirtas pažymėti Nacionalinės bibliotekos savaitės pradžią. Vaikai buvo supažindinti, kokiu tikslu kiekvienais metais yra rengiama ši bibliotekų darbuotojams ir lankytojams svarbi šventinė savaitė, kokie renginiai vyksta visose miesto bibliotekose. Kiek vėliau muzikos mokytojos A. Jankauskienės paruošti lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Kodėlčiukai“ grupės ugdytiniai atliko muzikinę programą. Vaikai dainavo dainas apie pavasarį, draugystę, žaidė smagius žaidimus su lopšelio-darželio „Voveraitė“ „Smalsučiai“ grupės vaikais. Šventės pabaigoje lopšelio-darželio „Voveraitė“ „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai visus susirinkusius nustebino savo sukurtomis saldžiomis dovanėlėmis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“