Dalyvavimas edukacinėje programoje ,,Kaip gimsta knyga?“

2022 m. balandžio 27 d. priešmokyklinio ugdymo grupių „Smalsučiai“, „Svirpliukai“ vaikai ir mokytojos lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, Lieporių filiale (Gvazdikų takas 8, Šiauliai). Minint Nacionalinę bibliotekų savaitę vaikai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Kaip gimsta knyga?“. Edukacijos metu vaikus su rašto istorija ir  knygos atsiradimo keliu supažindino vyresnioji bibliotekininkė Gintana Sutkutė-Sorakienė. Taip pat veiklos metu vaikai domėjosi, kokių formų, dydžių ir storio būna knygos, sužinojo ir aptarė knygos dalis, pasigamino iliustracinę animuotą knygelę.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems