Meniu

DALYVAVIMAS VAIKŲ KONFERENCIJOJE „KAIP PARAŠYTI LAIŠKĄ BANGINIUI?“

2022 m. kovo 21 d. priešmokyklinės „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai Domantas Markauskas ir Pijus Mauragas kartu su priešmokyklinio ugdymo pedagogėmis Viktorija Tvaskūniene ir Viktorija Bagūniene dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų konferencijoje „Kaip parašyti žinutę banginiui?“.

Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ organizuota konferencija buvo skirta Žemės dienos progai paminėti taip siekiant skatinti vaikų atsakingumą aplinkos puoselėjimui norint išvengti klimato atšilimo procesų. 

Dalyvaudami konferencijoje vaikai išklausė Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“, Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bei Šiaulių rajono Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“ pristatymus bei pristatė savo idėjas, kaip būtų galima saugoti gamtą. Aptarė pagrindines klimato atšilimą lemiančias problemas, pristatė būdus padedančius saugoti mus supančią aplinką.

Dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse, kuriose pasigamino žaisliuką iš antrinių žaliavų.

Dėkojame tėveliams ir vaikučiams už dalyvavimą!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“