Meniu

Diena be automobilio

Rugsėjo 22 d. lopšelyje – darželyje paminėta ,,Diena be automobilio“. Visus skatinome judėti laisviau ir bendrauti lengviau. Kartu su linksmais, gerai nusiteikusiais personažais darželio ugdytiniai ir visa bendruomenė žingsniavome ilgu ir vingiuotu takeliu į šventės vietą. Į tarptautinę dieną be automobilio, vaikai rinkosi su dviratukais, paspirtukais, ar atėjo pėsčiomis, su papuoštais batukais. Nuotaikinga mankšta, gyvūnų judesių imitavimas skambant muzikai, pasivaikščiojimas gryname ore, kartu su STEAM veikla, vaikams suteikė žvalumo, energijos, daug teigiamų emocijų.

Minint šią dieną, buvo siekiama skatinti bendruomenės poreikį aktyviai judėti, daugiau laiko praleisti lauke, o vaikus – ugdyti sveikus, stiprius, bei energingus.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems