Meniu

„Diena be automobilio”

Rugsėjo 22 d. lopšelyje – darželyje paminėta ,,Diena be automobilio”. Šios dienos rytą, visus pasitiko nuotaikinga muzika ir linksmi, gerai nusiteikę personažai. Tarptautinę dieną be automobilio, vaikai rinkosi su dviratukais, paspirtukais, ar atėjo pėsčiomis, su papuoštais batukais.Nuotaikinga mankšta, pasivaikščiojimas gryname ore, kartu su STEAM veikla, vaikams suteikė žvalumo, energijos, daug teigiamų emocijų.
Minint šią dieną, buvo siekiama skatinti bendruomenės poreikį aktyviai judėti, o vaikus – ugdyti sveikus, stiprius, bei energingus.
 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“