Meniu

DRAUGIŠKOJI SEU DRAMBLIADA!

Kovo 14-18 dienomis lopšelyje-darželyje vyko „Draugiškoji SEU Drambliada 2022“, kurios metu grupėse buvo atliekamos užduotys skirtos penkioms SEU kompetencijoms ugdyti:

  1. Atsakingų sprendimų priėmimas;
  2. Socialinis sąmoningumas;
  3. Savimonė;
  4. Savitvarda;
  5. Tarpusavio santykiai.

Šiais metais visoje Lietuvoje beveik 700 mokytojų su savo ugdytiniais nusprendė tapti “dramblinėtojais” ir visą savaitę mokėsi, kaip būti darnoje su savimi ir šalia esančiu: buvo pilna įdomių pokalbių, įžvalgų, vienas kito ir savęs pažinimo. Vaikai noriai įsitraukė į siūlomas užduotis: darė „GRUPĖS DĖLIONĘ“, „GERUMO MEŠKUČIUS“, „MONSTRIUKŲ EMOCIJAS“. Taip pat vaikai bandė prisiminti savo draugų gerus poelgius, vienas kitam sakė padėką ar pagyrimą, taip išreikšdami savo gerumą.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems