Meniu

Edukacija „Gražiausių Charles Perrault pasakų motyvais“

2023 m. sausio 24 d. „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai ir mokytoja V. Tvaskūnienė dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus (Gvazdikų takas 8) vyresniosios bibliotekininkės Gintanos Sutkutės-Sorakienės organizuojamoje edukacijoje „Gražiausių Charles Perrault pasakų motyvais“. Atvykusiems edukacijos dalyviams pirmiausia buvo papasakota apie pasakų kūrėją Charles Perrault. Žiūrėdami vaizdo medžiagą vaikai spėliojo, kurios pasakos veikėjas slepiasi už spalvotų paveikslėlių. Mažieji skaitytojai turėjo galimybę inscenizuoti epizodą iš pasakos „Raudonkepuraitė“. Kiek vėliau bibliotekos viešnia Šiaulių miesto socialinių paslaugų centro edukatorė Emilija Bučienė vaikams papasakojo sagų atsiradimo istoriją ir pakvietė vaikus į meninę edukaciją. Kūrėjai naudodami įvairiaspalves sagas kūrė darbelius Ch. Perrault pasakos „Pelenė“ motyvais. Po meninės veiklos vaikai vartė pasakų knygeles ir spalvino žaislinių lėlyčių kostiumus.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems