Meniu

Edukacija „GRĮŽTANTYS PAUKŠČIAI“ Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje

2023 m. kovo 29 d. ikimokyklinio ugdymo grupės  „Kodėlčiukai“ ugdytiniai, mokytoja M. Parmionova, priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai, mokytoja V. Tvaskūnienė dalyvavo edukaciniame renginyje. Atvykę į biblioteką vaikai aptarė prabėgusias svarbias kovo mėnesio datas, kurios susietos su paukščių sugrįžimu (vieversio diena – kovo 4 d., 40-ties sugrįžtančių paukščių dieną – kovo 10 d., gandro sugrįžimo diena – kovo 25 d.

 
Susipažinę su Lietuvoje gyvenančiais paukščiais: kovu, kiele, gegute, vieversiu, gandru, kregžde kartu su bibliotekininke G. Sutkute-Sorakiene vaikai aptarė paukščio sandarą, prisiminė pagrindines kūno dalis, kurios leidžia tiksliai apibūdinti paukščius, išsiaiškino, kaip pagal snapo formą galima sužinoti kuo minta paukštis, kuo skiriasi plėšrieji paukščiai (paukščių būna ne tik lesančių grūdelius ir kirminus, bet ir plėšriųjų, kurie minta mažesniais gyvūnėliais). Taip pat vaikai žaidė judriuosius  žaidimus „Diena ir naktis“, „Pelėda ir viščiukai“. Vėliau vaikai ir mokytojos buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves. Mažieji bibliotekos lankytojai, naudodami tvarias medžiagas, pasigamino po paukštelį, kurį galėjo parsinešti į namus.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“