Meniu

Edukacija „Labas, knygele“

Vasario 1 d. grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai iškeliavo į Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių (Gvazdikų takas 8), kuriame vyko edukacija „Labas, knygele“. Taip smagiai įsijungiame į mūsų įstaigoje prasidedantį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir mokytojų ilgalaikio kalbinės raiškos projektą „Seku seku ukrainiečių liaudies pasaką“.

Bibliotekininkės mielai pasitiko mažuosius knygelių mylėtojus. Papasakojo, kuo skiriasi vaikams ir suaugusiesiems skirtos knygos, aprodė pačias įdomiausias, spalvingiausias, mažas ir dideles vaikiškas bibliotekos knygas, pasekė nuotaikingą pasakaitę apie besotį vikšrelį. Vėliau vaikai pasirinko po knygelę ir patogiai įsitaisę ant kilimo bei sėdmaišių „skaitė“ savo knygeles. Buvo taip tyku ir miela juos stebėti!

Galiausiai bibliotekos darbuotojos atvėrė žaislų dėžes ir pakvietė vaikučius pažaisti konstruojant bei kuriant. Vaikams labai patiko, jie norėtų dažniau apsilankyti šiose bibliotekos erdvėse. Sužinojome, kad bibliotekoje yra lego konstruktorių kampelis, kuriuo gali naudotis kiekvienas vaikas.

Grupėn atsinešėme naujų knygelių ir, svarbiausia, parsinešėm ukrainietiškų pasakų rinkinį. Marko mamytė mums parūpino ukrainietiškų pasakų ukrainiečių kalba, pradėjom klausytis, kaip skamba pasaka ukrainiečių kalba.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems