Edukacinė išvyka į Šiaulių m savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių

„Voveriukai“ gr. ugdytiniai vasario 28 dieną, tęsdami mūsų lopšelio-darželio vykdomą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir mokytojų ilgalaikio kalbinės raiškos projektą „Seku seku ukrainiečių liaudies pasaką“, nuvyko į Šiaulių m savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių. Vaikai susipažino su įvairiomis pasakų knygomis. Sužinojo, kad galima surasti knygų apie viską. Knygos gali  pasakoti ne tik įvairias istorijas, bet ir skleisti garsus. Jos gali būti įvairiausių formų, spalvų, tekstūrų ir pagamintos skirtingo popieriaus bei kartono. Susipažino su knygų sandara, kad kiekviena knyga turi viršelį, puslapius. Apžiūrėję juos dominančias knygeles, vaikai klausėsi ukrainiečių liaudies pasakos „Kaip katinas batus pirko“.

 

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems