Meniu

Edukacinė pamokėlė ,,Aplink darželį”

Vasario 3 d. ,,Kodėlčiukai” grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja Vilma Dapkiene ir mokytojo padėjėja Birute Miniotiene, keliavo už darželio teritorijos. Pasivaikščiojimo metu, vaikai stebėjo ir tyrinėjo aplinką, bendravo vieni su kitais, tobulino tarpusavio santykius, stebėjo pastatus, juos lygino ir skaičiavo, atpažino savo namus. Pasivaikščiojimo metu, ugdytiniai buvo labai pastabūs aplinkai, pastebėjo ant medžių lesyklas, sniege paliktas gyvūnų ir paukščių pėdas. Po edukacinės pamokėlės, ugdytiniai dalinosi patirtomis akimirkomis, ne tik su savo draugais, bet ir su tėvais.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“