Meniu

STEAM veikla ,,Kaip susprogdinti kiaušinį’“

,,Kodėlčiukai“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja V.Dapkiene, atliko eksperimentą su kiaušiniu, kurį pavadino ,,Kaip susprogdinti kiaušinį’“. Prieš atlikdami eksperimentą, visų pirma išsiaiškino, kaip atskirti, kuris kiaušinis virtas, o kuris ne. Ugdytiniai tyrinėjo kiaušinį, kurio metu, ugdėsi matematiniai įgūdžiai. Vaikai nusakė kiaušinio formą, ieškojo grupėje šios formos daiktų. Prieš atlikdami eksperimentą, svarstė, aiškinosi, domėjosi, dėstė savo mintis, kaip padaryti, kad kiaušinis ,,susprogtų“. Atlikę bandymą įsitikino, kad stikliniame inde, uždegtas popierius, traukia į save kiaušinį ir krisdamas, jis ,,susprogo“.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems