Meniu

,,Futboliuko“ vasario mėnesio užduotys

Žiemai baigiantis, ugdytiniai vis labiau laukia pavasario. Vaikai nori vis daugiau judėti ir mielai atlieka naujas ir įdomias ,,Futboliuko“ užduotis. Ugdytiniams labai patinka interaktyvios, papildomos užduotys, kurios gilina futbolo žinias, ugdo fizinį raštingumą. Vaikams nauja patirtis, buvo ,,Futboliuko“ užduočių knygelės, kuriose reikėjo atlikti sudėtingas ir pagalvoti reikalaujančias užduotis. Atliekant ,,Futboliuko“rungtis, vaikai tampa stipresni, sveikesni, aktyvesni, gerėja vaikų koordinacija.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems