Meniu

Gamtos detektyvų kelionė į Lieporių parką

Balandžio 24 d. grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytiniai išsiruošė į Lieporių parką. Kelionės tikslas – surinkti įsibėgėjančio pavasario įrodymus, požymius.
Pirmiausia – trumpas sustojimas ties perėja: apžiūrėjome, kaip atrodo kelio ženklas, kelio ,,zebras“, aptarėm, kaip teisingai pereiti gatvę. Tada aplankėm paukštelius, juos palesinom, apžiūrėjom, kaip jie atrodo, aptarėm, kurie iš jų plauko, kurie – ne. Susiskirstę po du vaikai Į gamtos tyrinėtojo paletę surinko pavasario įrodymus – įvairių spalvų žiedelius, išsprogusias medžio, krūmo šakeles, paukščio plunksneles. Atlikę tyrimą, įsitikinę, jog pavasaris tikrai atėjo, žaidėm žaidimų aikštelėje, o bežaidžiant užsinorėjom pasižiūrėti, kaip dirba ekskavatorius, sunkvežimis, kaip jie ruošia vietą stadionui.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems