„Gudručių“ eksperimentas su pienėmis

„Gudručiai“ grupės vaikai atliko eksperimentą su pienėmis.
Lauke prisiskynėme pienių. Ieškojome tokių, kurių kotelis būtų kuo ilgesnis. Lyginome pienių kotelius pagal ilgį. Lyginome ir įvardinome, kuris ilgas, o kuris trumpas. Dėliojome pienes pagal kotelio ilgį nuo ilgiausio iki trumpiausio ir atvirkščiai. Pienės kotelį padalinome į kuo daugiau juostelių ir merkėme į vandenį. Kelis kartus ištraukėme pasižiūrėti ir vėl merkėme. Pastebėjome, kad ilgiau palaikius vandenyje pienės kotelį , jis labiau garbanojasi. O kad laikas neprailgtų, pabandėme iš pienių padaryti princeses.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems