Meniu

I-asis tarptautinis vokalo konkursas „Music is my life“

Sėkmingas mūsų solistės pasirodymas I-ajame tarptautiniame vokalo konkurse „Music is my life“.
Mūsų lopšelio-darželio solistė Guoda Kuzaitė (mokytoja Diana Polekienė) sėkmingai pasirodė I-jame tarptautiniame vokalo konkurse „Music is my life“ („Muzika yra mano gyvenimas“) ir apdovanota 2-osios vietos laureato diplomu. Pagrindinė konkurso organizatorė Alytaus miesto muzikos pedagogė ekspertė Aušra Marcinkevičienė pasidžiaugė, jog sulaukta labai daug dainų atlikėjų ( solistų ir įvairios sudėties ansamblių) iš Lietuvos, Suomijos, Lenkijos ir Belgijos. Vaikai varžėsi savo amžiaus grupėse ( A, B, C). Daugiausia solistų – net 27– pasirodė pačių mažiausiųjų (3– 6 metų) amžiaus grupėje, kurioje pasirodė ir mūsų Guoda Kuzaitė. Juos vertino komisijos nariai: Raimonda Remeikienė – vokalo mokytoja ekspertė (Lietuva); Aušra Marcinkevičienė – meninio ugdymo mokytoja ekspertė (Lietuva); Ita Vaht – muzikos mokytoja (Suomija).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems