Meniu

I RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ IR BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲDAINŲ FESTIVALIS-KONKURSAS „GAMOS PĖDUTĖS“

2023 m. balandžio 20 dieną Joniškio kultūros centre vyko I Respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų dainų festivalis-konkursas „Gamos pėdutės“.  Mūsų įstaigą atstovavo tercetas „Mažieji voveriukai“, kurį sudarė „Gudručių“ grupės ugdytinis Adas  ir „Svirpliukų“ grupės mergaitės: Ugnė, Henrieta. Konkurse laimėta garbinga III vieta.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems