INFORMACIJA DĖL NEMOKAMŲ PIETŲ PRIEŠMOKYKLINUKAMS

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai visose mokyklose, įskaitant ikimokyklinio ugdymo mokyklas, turi teisę į nemokamus pietus, nevertinant gaunamų pajamų. Kreipiantis dėl nemokamų pietų, kai  nevertinamos pajamos, pildoma  SP-11(A) forma.

Asmenys, kurie kreipiasi dėl nemokamo maitinimo (pusryčiai, pietūs, pavakariai, maitinimas mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose) ir (ar) paramos mokinio reikmenims įsigyti, atsižvelgiant į šeimos gaunamas pajamas, pildoma  SP-11 forma ir pateikiami visi reikalingi dokumentai.

Dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo naujiems mokslo metams prašymą – paraišką galima teikti nuo kalendorinių metų liepos 1 d.

Prašymus galite pateikti: elektroniniu būdu informacinėje sistemoje  www.spis.lt arba atvykti į skyrių adresu Tilžės g. 22  arba Tilžės g. 170 pagal išankstinę registraciją. Išankstinė registracija ir informacija teikiama tel. 8 (41) 38 64 87, 8 (41) 38 64 62.