Meniu

„Ištiesk pagalbos ranką letenėlei“

Sausio-vasario mėnesiais lopšelis-darželis „Voveraitė“ organizavo jau tradicinę tapusią gerumo akciją beglobiams gyvūnams „Ištiesk pagalbos ranką letenėlei“. Akcijos metu, ugdytiniai, su savo tėveliais, noriai ir su džiaugsmu, nešė gyvūnams maistą ir viską, kas jiems labai reikalinga. Gyvūnų globos namuose gyvena daug nuskriaustų ir paliktų gyvūnų, tad jei ne mūsų visų parama, jiems išgyventi, būtų labai sunku. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios akcijos! Nelikite abejingi, šiems nuskriaustiems gyvūnėliams reikia jūsų pagalbos.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems