ISTORIJA IR TRADICIJOS

Istorija

 

Mūsų įstaiga įkurta 1973 m. sausio 8 d. ir pavadinta 26-uoju vaikų lopšeliu-darželiu. 1993 m. rugsėjo 1 d. lopšelis-darželis Nr. 26 reorganizuotas į darželį-mokyklą „Voveraitė“. Čia veikė 4 pradinės klasės ir 6 darželio grupės, iš kurių 4 buvo sanatorinės-reabilitacinės grupės. Nuo 1997 m. rugsėjo 1 d. mūsų įstaiga reorganizuota į lopšelį-darželį „Voveraitė“, tai patvirtinta Šiaulių miesto tarybos  1997-05-15 sprendimu Nr. 24 „Dėl darželio-mokyklos „Voveraitė“ reorganizavimo“. Taigi jau 1997 m. rugsėjo 1 d. veikė 6 darželio grupės, nuo 1997 m. spalio 1 d. įsikūrė dar 3 darželio grupės. Iš viso veikia 9 grupės. Nuo 2005 m. rugsėjo 1 d. veikia 2 lopšelio grupės, 5 ikimokyklinio ugdymo grupės, 2 priešmokyklinio ugdymo grupės.

Lopšelyje-darželyje „Voveraitė“ puoselėjamos vaiko intelektualinės, emocinės, valios ir fizinės galios, lemiančios asmenybės sklaidą. Ugdomas vaiko savarankiškumas, kūrybiškumas, atskleidžiami įvairūs gebėjimai, puoselėjama individualybė. Siekdami stiprinti ugdytinių sveikatą, propaguodami sveikos gyvensenos įgūdžius, įsijungėme į sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo gretas.

 

Tradicijos

Projektas „Spalis — sveikatos mėnuo“ –  spalio mėnesį.
„Advento popietės“ – gruodžio mėnesį.
Kaziuko mugė „Gurgu gurgu į Kaziuko turgų“ –  kovo mėnesį.
Mokslo metų užbaigimo šventė – gegužės mėnesį.

 

 

Atributika

 

Voveraitės daina

 

Mes mažiukai voveriukai,
Striku, straku, strykt.
Mūs nameliai mūs antrieji
Saulės takas septyni.

 

Štai ausytės mūs mažytės
Ir kailiukas toks švelnus.
O puošnumas uodegytės,
Tarsi vairas – nuostabus.

 

Mes kas rytą ir kas dieną,
Žaidžiam, šokame linksmai.
Mes dainuojam ir skaičiuojam:
En den dū parmali ū,
Voveriukas aš ir tu
Žaiskime visi kartu
Štai ausytės mūs mažytės,
Ir kailiukas toks švelnus.
O puošnimas uodegytės,
Tarsi vairas nuostabus!

 

Gera mums gyvent daržely,
Kur mamytė Voverytė
Mus myluoja ir globoja,
Riešutus mums dovanoja.

 

2019-01-03, ketvirtadienis

Informacija atnaujinta — 2019/01/24 | << ATGAL

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems