Meniu

ISTORIJA IR TRADICIJOS

ISTORIJA

Mūsų įstaiga įkurta 1973 m. sausio 8 d. ir pavadinta 26-uoju vaikų lopšeliu-darželiu. 1993 m. rugsėjo 1 d. lopšelis-darželis Nr. 26 reorganizuotas į darželį-mokyklą „Voveraitė“. Čia veikė 4 pradinės klasės ir 6 ikimokyklinio ugdymo grupės, iš kurių 4 buvo sanatorinės-reabilitacinės grupės. Nuo 1997 m. rugsėjo 1 d. mūsų įstaiga reorganizuota į lopšelį-darželį „Voveraitė“, tai patvirtinta Šiaulių miesto tarybos  1997-05-15 sprendimu Nr. 24 „Dėl darželio-mokyklos „Voveraitė“ reorganizavimo“. Taigi jau 1997 m. rugsėjo 1 d. veikė 6 ikimokyklinio ugdymo grupės, nuo 1997 m. spalio 1 d. įsikūrė dar 3 ikimokyklinio ugdymo grupės. Iš viso veikia 9 grupės. Nuo 2005 m. rugsėjo 1 d. veikia 2 ankstyvojo, 5 ikimokyklinio ir 2 priešmokyklinio ugdymo grupės.

Vaikais rūpinasi 18 kvalifikuotų pedagogų, kurie įgyvendina lopšelio-darželio  ikimokyklinio ugdymo programą „Pažinimo takeliu“, Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą, Tarptautinę vaikų socialinių įgūdžių ugdymo programą „Zipio draugai“, socialinio ir emocinio intelekto ugdymo programą „Kimochis“, Žalingų įpročių prevencijos priemonių programą, lopšelio-darželio sveikatos stiprinimo programą „Sveikas darželis“, į ugdymo turinį integruojami STEAM ugdymo metodai.

Lopšelyje-darželyje „Voveraitė“ puoselėjamos vaiko intelektualinės, emocinės, valios ir fizinės galios, lemiančios asmenybės sklaidą. Ugdomas vaiko savarankiškumas, kūrybiškumas, atskleidžiami įvairūs gebėjimai, puoselėjama individua

 

Mūsų pažinimo takelis…

 

               

 

                        TRADICINIAI RENGINIAI 

Projektas „Spalis — sveikatos mėnuo“ – spalio mėnesį

Advento popietės  – gruodžio mėnesį

Kaziuko mugė „Gurgu gurgu į Kaziuko turgų“ – kovo mėnesį

Mokslo metų užbaigimo šventė – gegužės mėnesį

 

                         DARŽELIO DAINA

        Saulės miesto pakrašty – Saulės takas septyni,

        Mūs darželis „Voveraitė“, voveriukų čia giraitė.

        Šiubi-dubi-va, šiubi-dubi, šiubi-dubi-va!

        Iš lovelių atsikėlę, į darželį atskubėję,

        Susirandam daug draugų, čia mums linksma ir smagu.

        Šiubi-dubi-va, šiubi-dubi, šiubi-dubi-va!

        Esame visi sveikuoliai, aktyviai visi sportuojam.

        Sveikas maistas mums skanu – saldumynams nu-nu – nu.

        Šiubi-dubi-va, šiubi-dubi, šiubi-dubi-va!

        Voveriukai!

 

 

Informacija atnaujinta — 2023/10/25 | << ATGAL

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems