Meniu

Išvyka į biblioteką

„Gudručiai“ grupės vaikai įsitraukė į mūsų įstaigos vykdomą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir mokytojų ilgalaikio kalbinės raiškos projektą „Seku seku ukrainiečių liaudies pasaką“.  Norėdami daugiau sužinoti apie pasakas, jie patraukė į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių, esantį Gvazdikų take 8. 

Pirmiausiai sužinojo, kad yra įvairiausių tautų pasakų knygų, ne tik lietuvių ar ukrainiečių.

Klausėsi skaitomų pasakų: „Kaip meška uodegą prarado“ bei „Kodėl kačiukui nepasisekė?“.

Pasakojo, kiek knygų turi namuose, kokias knygas jiems skaitomos.

Apžiūrėjo įvairiausias knygas: išlankstomas armonikėle, sferiniais paveikslėliais, kvepiančias, muzikines, garsines, dideles, mažas, storas, plonas ir t.t. Patys vartė pasirinktas knygas, įspūdžius aptarinėjo su draugais.

Apžiūrėjo, kaip veikia knygų išdavimo ir grąžinimo aparatas. Jį išbandė.

Į darželį iš bibliotekos parsinešė ukrainiečių pasakas: „Lokys“ lietuvių kalba bei “Lis Mikita“ ukrainiečių kalba.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“