IŠVYKA Į LIEPORIŲ PARKĄ

 Gegužės 18 d. grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytiniai išsiruošė į Šiaulių miesto Lieporių parką tyrinėti pavasario. Į gamtos prieglobstį išžingsniavome ,,apsiginklavę“ GAMTOS TYRINĖTOJO PALETĖMIS ir kaip tikri detektyvai ieškojome pavasario ženklų, rinkome įrodymus. Mažieji detektyvai pavasario požymius rinko susiskirstę po du. Kai kas prisisegė parudavusius medžių lapus. Išsiaiškinę supratome, kad jie ne pavasario, o rudens ženklai. Baigus tyrimą pastebėjome, kad pavasarį atpažįstame iš sužaliavusios žolės, išsprogusių medžių lapų, įvairiausiomis spalvomis pražydusių gėlių ir krūmų. Kiti įrodymai, kurių negalėjome įsisegti į tyrinėtojo paletes, anot vaikų, yra – savo įstabiu čiulbesiu poruotis kviečiantys paukščiai, parko takeliais paspirtukais, triratukais ir dviračiais keliaujantys miesto gyventojai, atgiję po žiemos miego vabzdžiai, tekantys, čiurlenantys upeliai, saulės šiluma, lietaus ir saulės draugystės juosta – vaivorykštė, ilgėjanti savo trukme diena, dėl šiltesnio oro lengvesni žmonių apdarai.

         Baigę tyrinėjimus nusiteikėme kūrybiniam darbui – kūrėme pavasario paveikslus iš gamtoje randamų augalų. Ieškojome spalvų, atspalvių, skirtingų formų. Kiekvieno paveikslas gavosi kitoks, unikalus. 
         Vaikai stebėjosi, džiaugėsi ir gėrėjosi gamtos įvairove. Arti parko gyvenantys vaikai atpažino jį ir pasakojo, jog dažnai jame apsilanko su tėveliais. Aiškinomės, kas yra parkas, kam jis reikalingas, kuo naudinga žmogui gamta.  Apžiūrėjome gatvės perėjos vietą, kaip ji pažymėta, prisiminėm, kur yra neseniai mūsų aplankyta biblioteka.
 
 
 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems