Meniu

IŠVYKA Į STEAM CENTRĄ

2021 lapkričio 9 d. „Svirpliukai“ grupės vaikai vyko į Šiaulių lopšelį darželį „Pupų pėdas“, kuriame yra įsikūręs STEAM centras. STEAM centro mokytojas su vaikais aiškinosi kas yra dangoraižiai, svarstė kiek jie turi aukštų. Išsiaiškinę pagrindines dangoraižių apibūdinimo savybes, vaikai išbandė išmaniuosius konstruktorius, kurių pagalba statė savo dangoraižius, planšetiniais kompiuteriais juos programavo. Ant užprogramuoto dangoraižio pasirodė vaikų rašytas žodis, vaikai išgirdo iš jo skambant jų sukurtą muziką. Ši nauja patirtis vaikams labai patiko ir juos sužavėjo.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“