Meniu

Kai rudenėlio geras oras…išdykauti ima noras…

Ikimokykliniame amžiuje vaikai susipažįsta su juos supančiu pasauliu, tyrinėja jį ir natūraliai pamilsta. Medžių paunksnė – erdvė, kur galima ne tik mokytis, bet ir kurti. Smagiausia viso to dalis – nieko nekainuojančios priemonės, kurių taip gausu, kad  tik spėk galvoti užduotis! Galiausiai vaikams sveika judėti gryname ore: lavėja jų stambioji motorika, stiprėja imunitetas. 

Vieną spalio mėnesio rytmetį ,,Voveriukų“, ,,Pelėdžiukų“ ir ,,Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai su mokytojomis grėbė lapus formuodami iš jų lopšelio – darželio simbolį – voveraitę, labirintą, ,,Lapų bobą“ (didelę lapų kaugę), kurioje vaikai sugalvojo pasislėpti, pasivolioti, sužaisti lapų mūšį. 
Paišdykavus, pažaidus smagu ir pasidarbuoti, padėti kiemsargiui Vytautui. Labai noriai mažieji bičiuliai rinko lapus ir krovė į maišą. Vėliau darbščiausieji, aktyviausieji pasivažinėjo karučiu po rudens auksu padengtą kiemą. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems