Meniu

„KARALIAUS MINDAUGO TURNYRAS“

 

2024 m. liepos 4 d. priešmokyklinių grupių „Smalsučiai“, „Svirpliukai“ ugdytiniai, mokytoja V. Tvaskūnienė dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ organizuojamame Lietuvos valstybės dienos minėjimo renginyje „Karaliaus Mindaugo turnyre“. Šventinio rytmečio metu sužinojome, kad liepos 6-oji – mūsų Valstybės diena, pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Valstybės tvirtumo pamatas – žmonių vienybė, tradicijų puoselėjimas šeimose, kolektyvuose. Visi kartu mes galime kurti tokią valstybę, kurioje miela gyventi, dirbti ir švęsti ne tik mums patiems, bet ir mūsų vaikams. Ši prasminga data leidžia mums prisidėti ir kurti dabarties santykį su Tėvyne ir savo kasdieniais darbais bei energija, patirtimi bei žiniomis kurti gražią ateities Lietuvą. Turnyro metu vaikai įsitraukė į senovinius, mūsų protėvių puoselėjamus, žaidžiamus sportinius žaidimus. Vaikai atliko mankštą ir turnyrą pradėjo nuo estafečių rungties. Vėliau pasipuošę karūnomis jojo su arkliukais, traukė virvę, taiklumą išbandė mėtydami į taikinį, grumtynėse turėjo nurungti priešininką. Vaikai galėjo išbandyti jėgas, besivaržant jautėsi saugūs ir palaikomi. Visi buvo nugalėtojai, laimėjo draugystė. Dalyviai buvo apdovanoti prizais ir padėkomis. Šventės pabaigoje visi draugiškai kreidelėmis išmargino karaliaus karūną, sėdėjo karaliaus Mindaugo soste-krėsle.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems