Meniu

Kelionė į knygelių namus

Balandžio 28 d. grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytiniai aplankė Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių (Gvazdikų takas 8 ). Čia jie mokėsi naudotis bibliotekos paslaugomis. Bibliotekininkė supažindino mažuosius skaitytojus su bibliotekos naudojimosi taisyklėmis. Grąžinome knygas, kurias buvom pasiėmę ir pasiėmėm naujų knygų – apie dinozaurus ir ne tik.
Bibliotekos darbuotoja parodė mums pačias gražiausias, įdomiausias, įspūdingiausias knygas, skirtas vaikams. Skambant ramiai muzikai mažieji skaitytojai turėjo galimybę jas vartyti, ,,skaityti“. Po to bibliotekininkė sukvietė vaikučius pasiklausyti skaitomos trumpos pasakėlės. Mažyliai įdėmiai klausėsi. Kai kurie net ir pasakos eigą įsidėmėjo, suprato, gebėjo atsakyti į užduodamus klausimus. Atsinešėm Sofijos tėvelių užpildytą dokumentą ir Sofija pirmoji grupėje gavo skaitytojo bilietą. Tokiu būdu ji turėjo galimybę išsirinkti knygelę ir ją parsinešti namo. Atsisveikindami susitarėm, kad dar ateisim ir gavom dovanų po skirtuką knygai. Viešnagės tikslas – kad užgimtų vaikuose domėjimasis knyga, rašytiniu žodžiu. Vaikams labai patiko naudotis savitarnos aparatu. Visi jie dabar nori, kaip ir Sofija, turėti skaitytojo bilietą!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems