Meniu

KIAUŠINIŲ MARGINIMAS DEKUPAŽU

„Svirpliukų“ grupės vaikai laukdami gražiausios pavasario šventės šv. Velykų, susipažino su įvairiais kiaušinių marginimo būdais: marginimas vašku, lipdukais, servetėlėmis, natūraliais ar specialiais kiaušinių marginimui skirtais dažais. Marginimas servetėlėmis, įvairiaspalviu popieriumi dar kitaip vadinamas dekupažu, šią techniką išbandė ir vaikai. Išsikirpę iš servetėlių įvairius paveikslėlius, ornamentus juos suklijavo ant plastikinių kiaušinių. Vaikams šis marginimo būdas labai patiko ir suteikė daug gerų emocijų.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“