Meniu

Grupės „Kodėlčiukai“ švaros diena

Mokytoja V. Dapkienė, kartu su „Kodėlčiukai“ grupės vaikais išsiaiškino, kad tvarkos palaikymas ne tik namuose, bet ir grupėje, yra tokia pat kasdieninė veikla, kaip ir maisto ruoša. Tad visi kartu, penktadienį, nutarėme savo grupėje suorganizuoti švaros dieną. Aptarę visą eigą, susiplanavę darbus, visi kartu ėjome tvarkytis. Vaikai tvarkė knygas, žaislus, lentynas ir rūbelius savo spintelėse. Lentynose surado daug ne savo vietose esančių ir nereikalingų daiktų. Prisiminę, kaip reikia rūšiuoti, viską sudėjome į savo vietas. Kai viską susitvarkėme, visi kartu džiaugėmės, kad grupė kvepia švara. Vaikų emocijos, gera nuotaika, ir kilnūs darbai, teikė pasitikėjimo ir noro, tai daryti kasdien, kad savo grupėje jaustųsi saugūs ir laimingi.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems