Meniu

Kovas – mėnuo be patyčių

Kovas – mėnuo be patyčių. Kaip ir kiekvienais metais, Šiaulių l./d. “Voveraitė” mokiniai susipažino – kas yra patyčios, kaip elgtis su jomis susidūrus. Visą kovo mėnesį buvo vykdomos veiklos ir užsiėmimai, skirti stabdyti patyčias ir kitokį žeminantį elgesį, sąmoningumo didinimui ir taip pat sutelkti vaikų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir sprendimo būdus. Vaikai kalbėjo apie patyčias, jų daroma žalą, mokėsi mandagumo žodelių, kaip prakalbinti ir nustebinti draugą. Buvo gaminamos draugystės apyrankės, plakatai, piešiami draugystės sparnai.Vaikai kalbėjo apie draugyste, kas yra geras draugas. Buvo akcentuojama, kad draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas. Jis padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Taip pat kovo 21d. minint Pasaulinę žmonių su Dauno sindromu dieną, visi pasipuošė skirtingomis kojinėmis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems