Meniu

KŪRYBINĖ STEAM VEIKLŲ SAVAITĖ

2021 m. lapkričio 15-19 d. Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“, kvietė socialinius partnerius (Šiaulių lopšelį-darželį „Bangelė“, Šiaulių Dainų progimnaziją bei Šiaulių lopšelį-darželį „Pupų pėdas“) įsitraukti į „Kūrybinę STEAM savaitę“. Kūrybinės STEAM savaitės tikslas – skatinti vaikų smalsumą, motyvaciją kurti ir tyrinėti, konstruoti, eksperimentuoti ir atrasti.  Dalyvavusiems pedagogams  buvo siūloma pasirinkti sritį  ir įgyvendinti pasiūlytas veiklas:

  • gamtamokslinėje srityje („Rudeninio lapo spalvos“, „Lapų spalvų gama“).
  • inžinerinėje  srityje („Iš kur pučia vėjas“, „Jaučio trobelė“).
  • technologinėje  srityje („Obuolių laboratorija“).

Įgyvendintos pedagogų  veiklos buvo aptartos nuotolinio susitikimo metu, pedagogai  noriai dalinosi savo gerąja patirtimi bei „sėmėsi“ naujų idėjų iš kolegų.

 

KŪRYBINĖ STEAM VEIKLŲ SAVAITĖ

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“