Kūrybinėse dirbtuvėse „Meno sodo obuoliukai“

2022 m. rugsėjo 9 d., 10.00 val. Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ priešmokyklinių grupių ugdytinai „Smalsučiai“, „Svirpliukai“ ir mokytojos, logopedė, meninio ugdymo mokytoja dalyvavo Šiaulių Gegužių progimnazijos organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse „Meno sodo obuoliukai“. Vaikai kūrė magnetukus, piešė savo draugus, spalvino Šiaulių miesto simbolius, dainavo, šoko, dalyvavo sportinėse rungtyse, piešė emocijų „obuoliukus“. Kartu šventėme ir sveikinome Šiaulių miestą su 786-uoju gimtadieniu!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems