Meniu

Vaikų piešinių paroda „Tau, mano mamyte”

Sekmadienį minima Motinos diena. Norėdami įprasminti šią gražią šventę surengėme lopšelio-darželio „Voveraitė” ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių kūrybinių darbų parodą „Tau, mano mamyte“, skirtą pasveikinti mamoms.
   Maloniai kviečiame aplankyti parodą ir pasidžiaugti parodoje eksponuojamais vaikų darbais, kuri vyksta Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8, Šiauliai). Paroda vyks iki iki 2020 m. gegužės 14 d.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“