Meniu

KVIETIMAS DALYVAUTI RESPUBLIKINIAME INŽINIERINIŲ-KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ PROJEKTE „LAISVĖS SKRYDIS“

Gyvename technologijų amžiuje, kai vaiką jau tampa sunku kuo nors sudominti. STEAM galimybės ir netikėčiausios priemonės padeda sužadinti vaiko domėjimąsi jį supančiu pasauliu. Šiuolaikinėmis technologijomis paremtas pažinimas padės vaikui prisiliesti prie savo tautinės tapatybės, sužadins vaiko domėjimąsi jį supančiu pasauliu, tautos istorija. Pabandykime integruoti veiklas, skirtingas mokslo sritis ir suderinti praeitį su dabartimi, šiuolaikiniu pasauliu bei jo teikiamomis galimybėmis. Projektu siekiama dalintis gerąja darbo patirtimi, kaip integruojamos STEAM veiklos į vaikų ugdymo procesą.

Projekto Laisvės skrydis nuostatai

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems