Meniu

LIETUVOS CHORŲ IR VOKALINIŲ ANSAMBLIŲ FESTIVALIS „NUAUSKIM ŠIRDYJE VISI PO VAIVOS JUOSTĄ“

Balandžio 7 dieną Šiaulių progimnazijoje skambėjo Lietuvos chorų ir vokalinių ansamblių festivalis „Nuauskim širdyje visi po VAIVOS JUOSTĄ“, skirtas kultūros dienai ir draugystės vertybei minėti. Saulėčiausią savaitės dieną visi saulės spinduliai buvo susitelkę Gegužių progimnazijos aktų salę, kurioje net keturiolika kolektyvų audė Vaivos Juostą.

Skambiomis dainomis, spindinčiais veidais šildė visus susirinkusius. Jau penktąjį kartą vykstantis festivalis sukvietė chorus ir ansamblius iš Raseinių r. Nemakščių, Šiaulių r. Kuršėnų, Mažeikių, Alytaus, Klaipėdos ir net šešių Šiaulių ugdymo įstaigų.  Mūsų įstaigą atstovavo ansamblis „Mažieji voveriukai“, kurį sudarė „Gudručių“ grupės ugdytinis Adas  ir „Svirpliukų“ grupės mergaitės: Ugnė, Henrieta, Vilanda.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“