Meniu

Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių Advento giesmių ir Kalėdinių dainų festivalis „Angelo sparnas”

      Šiaulių lopšelio – darželio „Voveraitė” jungtinis grupių: „Voveriukai”, „Kodėlčiukai”, „Svirpliukai” mergaičių ansamblis „Mažosios voveriukės“. Dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių Advento giesmių ir Kalėdinių dainų festivalyje „Angelo sparnas”. Daina „Mano angeliukas“ (m. ir ž. Jurgitos Turlienės).
Meninio ugdymo mokytoja Diana Polekienė.

Video medžiagą galite matyti čia. 

 

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“