Meniu

Lietuvos mažųjų žaidynių II etapo festivalis

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Voveraitė‘‘ vaikai ir darželio bendruomenė, skambant LTMŽ himnui, puikiai nusiteikę, užbaigė antrąjį žaidynių etapą, dalyvaudami, įstaigos festivalyje. Visi kartu su personažais linksmaisiais Zuikiais, padarė muzikinę mankštą, po kurios buvo organizuoti sportiniai žaidimai salėje, po kurio veiklos persikėlė į viso darželio koridorius, bei laiptines, sporto metu, buvo išnaudotos visos darželio erdvės. Pirmojo žaidynių etapo metu, išmoktos fizinio raštingumo pamokos, buvo naudingos ir žaismingos, tad žaidynių metu, vaikai puikiai demonstravo išmoktus fizinio raštingumo įgūdžius. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems