STEAM veikla „Trijų spalvų simfonija“

2020 m. vasario-kovo mėn. lopšelio-darželio ugdytiniai ir pedagogai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Veiklų metu vaikai kūrė trispalves apyrankes, statinius, pilis, gamino trispalves žvakides.

Pasitikdami Lietuvos nepriklausomybės jubiliejų, kuriai Kovo 11-ąją sukanka 30 m. lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie iniciatyvos ir pasigamino Laivės vėjo malūnėlius, kuriais pasipuošė lopšelio-darželio kiemelį.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems