Meniu

LTMŽ užbaigiamasis festivalis

2023 m. gegužės 14 d. Šiaulių l/d ,,Voveraitė‘‘ ugdytiniai kartu su mokytojomis, bei tėvais dalyvavo Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre, įvykusiame didžiajame „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalyje. Ugdytiniai, fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys buvo skirtos ankstesnių etapų metu lavintų fizinių gebėjimų pritaikymui. Viso festivalio veiklų metu mažuosius sportininkus pasitiko Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) trenerės, o užduotis komandoms įgyvendinti padėjo lydėjusios pedagogės. Visos šventės metu, buvo gera matyti tiek daug sportuojančių vaikų, matyti jų džiaugsmą išbandant įvairias sporto šakas, o tėvelių palaikymas čia – unikalus.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems