Meniu

Mes mylim žemę!

Kaip ir kiekvienais metais kovo mėnesį, minima Pasaulinė Žemės diena. Lopšelio-darželio „Voveraitė“ ugdytiniai, pedagogai, darbuotojai paminėjome šią svarbią dieną. Gausus vaikų būrys, susirinko kiemelyje, prie scenos. Juos pasitiko muzikos vadovė, su linksma daina. Prie šventės prisijungė gandras ir žvirblis, kurie visus susirinkusius pasveikino su pavasariu, su atbundančia gamta, su Žemės diena. Su pakilia nuotaika, visi prisiminėme, kaip būtina saugoti savo žemę, rūpintis jos švara ir grožiu. Šventę vainikavo smagūs užsiėmimai, bei žaidimai, su iš antrinių žaliavų pagamintais žaismingais trafaretais. Su džiaugsmu kiekvienas apžiūrėjome, palietėme žemės rutulį, prižadėdami žemę saugoti, mylėti, tvarkyti, gražinti ir ja rūpintis. Šventės metu, visi kartu, sušokome šokį- žaidimą, su vienkartiniais maišeliais, kuriuos vėliau panaudojome aplinkos tvarkymui. Po to vaikai rinkosi darželio kieme, pureno žemę ir papuošė grupės alpinariumus, savo darytomis gėlėmis, po to visi stebėjo, kaip aplinkos darbuotojai iškėlė paukščiams inkilus. Visi kartu pasidžiaugėme, padėkojome žemei ir pažadėjome, ja rūpintis, bei saugoti.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems