Meniu

Mokslo ir žinių dienos šventė

Po ilgų šiltų atostogų, vasara užleido vietą rudenėliui. Įžengus rudenėliui švenčiame Rugsėjo 1-ąją Mokslo ir žinių dieną. Ši ypatinga šventinė diena palietė kiekvieną lopšelio-darželio bendruomenės narį. Vaikučius ir jų tėvelius pasitiko papuošta darželio aplinka, skambanti muzika, malonūs susitikimai ir gera nuotaika. Lopšelio-darželio direktorė Laimutė Laurutytė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Silva Seliukienė pasveikino visus su prasminga švente, pasidžiaugė naujais bendruomenės nariais ir palinkėjo nuoširdaus tarpusavio bendradarbiavimo ir supratimo. Lopšelio-darželio bendruomenė dainavo, šoko, vaikai šokdino savo tėvelius, visi smagiai leido laiką. Vaikai patyrė teigiamų emocijų ir įsimintinų įspūdžių. Naujus mokslo metus pradėjome džiugia ir darbinga nuotaika.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems