Meniu

Jubiliejinė mokslo metų pabaigos šventė

Gegužės 24  dieną lopšelis-darželis paminėjo savo 50-ąjį jubiliejinį gimtadienį ir mokslo metų užbaigimą.  Lopšelyje-darželyje buvo daug šurmulio, juoko, dainų ir šokių, emocijų, spalvų, padėkų ir sveikinimų žodžių. Kieme vyko eksperimentų ir muilo burbulų šventė. Buvo daug burbulų, sauso ledo triukų, limonado fontanų, magiško sniego, slaimo bei kitų linksmų eksperimentų, kurie sužavėjo visus nuo pačio mažiausio iki didžiausio!  Mokslo metai baigėsi, bet jie buvo kupini laimės, džiaugsmo, naujų pasiekimų ir rezultatų. Lauksime sugrįžtant naujais mokslo metais. Gražios vasaros!

Už nuostabias akimirkas ir įspūdžius dėkojame animatorei Monikai Kairienei ir fotografei Enrikai Andrulytei.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“