Meniu

Naujas lopšelio-darželio logotipas

         Mūsų lopšelis-darželis pasipuošė nauju logotipu, kurį sukūrė  StandUP reklamos agentūra. Iš  agentūros pasiūlytų logotipo variantų, šis logotipas gavo daugiausia lopšelio-darželio bendruomenės balsų. Modernus, žaismingas logotipas sudarytas iš ikonos ir tipografinio užrašo. Logotipas yra 3d formų, kas kelia asociacijas su animaciniais filmais. Tai ryškus, spalvingas ženklas kviečiantis žaisti ir mokytis. Logotipo ikonos grafiniai elementai vaizduoja žaidimo kaladėles, taip pat atsiranda ir voveraitės bei giliuko ikonėlės, kurios komunikuoja jog tai yra būtent lopšelis-darželis  „Voveraitė” , kuriame auga laimingi, kūrybingi, smalsūs, sveikuoliški ir saugūs vaikai.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“