Meniu

Naujas rudeninių lapų gyvenimas

Įgyvendinant STEAM veiklą „Naujas rudeninių lapų gyvenimas”, mažieji ,,Skruzdėliukai“ lauke prisirinko šlapių lapų, kuriuos parsinešė į grupę. Tuo tarpu grupėje jau turėjo daug sausų lapų. Veiklos metu vaikai noriai tyrinėjo lapus, pastebėjo, kad šlapias lapas, suspaudus delne, susilanksto, bet atgniaužus delną jis atgauna savo formą, suspaudus sausą-sutrupa, susigadina. Išsiaiškino, kaip keičiasi lapo spalva džiūstant, net jo kvapas pasikeičia. Veiklos metu ėmė svarstyti ką galėtų pagaminti iš lapų. Žinoma su džiaugsmu priėmė auklėtojos pasiūlymą pasidaryti kalėdinę eglutę ir papuošti ją originaliais žaisliukais iš gamtinių medžiagų. Lapus karštais klijais klijavo prie eglutės rėmo, o žaisliukus gamino iš mažų kankorėžių ir sudžiūvusios žolės. Pagamintais žaisliukais papuošė eglutę, sužinojo, kad jiems prireikė labai daug lapų. Grožėjosi savo darbu.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“