Meniu

Paroda „Rudens išdaigos“

     Spalio 10 – 14 d. lopšelyje-darželyje buvo vykdomas projektas “… ir atėjo rudenėlis”. Tėvelius pakvietėme smagiai praleisti laiką kuriant kartu su vaiku ir pagaminti darbelius iš gamtinės medžiagos parodai “Rudens išdaigos”.

     Šiemet atsižvelgėme į maisto nešvaistymą, todėl darbelius parodai prašėme daryti iš gamtinės medžiagos.

     Smagu, kad tėveliai aktyviai dalyvavo surengtoje parodoje. Darbeliai buvo įdomūs, išradingi. Sukurti vaikų ir tėvelių darbeliai nustebino visus panaudotų medžiagų įvairove, vaizduote, kūrybiškumu bei išradingumu.

     Dėkojame mokytojoms, ugdytiniams bei jų tėveliams

už puikiai ir išradingai pagamintus rudens gėrybių eksponatus! 

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems