Meniu

Moliūgų žibintų paroda „Saulės kamuoliai į žemę nusileido”

2021 m. spalio 25 d. – lapkričio 3 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ pedagogai subūrė tėvelius ir socialinius partnerius (Šiaulių lopšelis-darželis „Bangelė“, Šiaulių Dainų progimnazija, Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų Pėdas“) dalyvauti moliūgų žibintų parodoje „Saulės kamuoliai į žemę nusileido“. Dalyviai apšvietė ir papuošė savo įstaigas moliūgų žibintų spindesiu, surengė šventę sau, džiaugėsi apsupti šviesos paslapties. Kūrybinėse dirbtuvėse moliūgų žibintai buvo puošiami lietuvių liaudies puošybos elementais. Dėkojame įstaigų bendruomenėms už šviesą dovanojančius moliūgų žibintus – saulės šviesulius. Kartu įrodėme, kad gyventi su šviesa – gera.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“