Meniu

PASAULINĖ DAUNO SINDROMO DIENA

Kovo 21 dieną visame pasaulyje minima Dauno sindromo diena. Šiai dienai paminėti mūsų lopšelis-darželis prisijungė prie Klaipėdos lopšelio-darželio „Žuvėdra“ organizuojamos gerumo akcijos skirtos šiai dienai paminėti. Savo įstaigos langus papuošėme saulytėmis, išreikšdami palaikymą šeimoms auginančioms „saulytes“.

Taip pat prisijungėme prie socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk, pasipuošdami skirtingomis kojinėmis. Dalyvaudami šiose akcijose išreiškiame paramą jautriai visuomenės ląstelei plečiant tolerancijos ribas, mažinant atskirtį bei formuojant sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“