Meniu

STEAM veikla – „Pelėdžiukai” grupės „Rudens mozaika lėkštėje”

Ruduo gausus spalvingu derliumi, kurį stebėti, tyrinėti, rinkti ir iš jo ką nors kurti labai prasminga, įdomu drauge su smalsiaisiais ikimokyklinukais. Rugsėjo 17 d. skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės mūsų įstaiga dalyvavo respublikiniame plenere ,,Rudens mozaika 2021. Iki mėnulio ir atgal…”  Ta proga ,,Pelėdžiukų” grupės ugdytiniai prisirinkę bei ištyrinėję rudeninę gamtinę medžiagą darželio kieme kūrė savo mozaikas vienkartinėse lėkštutėse.

Šiomis veiklomis ugdytiniai:

1) įsisavino sąvokas: apvalus, pailgas, skritulys, kraštinė, mozaika;

2) susipažino, kaip atrodo mozaika, mandala, kaip ir iš kokių rudens gėrybių ją galima sukurti;

3) prisiminė rudens požymius;

4) kūrė mozaikas įvairiomis priemonėmis;

5) mokėsi elementų sekos atkartojimo;

6) lavino smulkiąją motoriką.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“