Meniu

Piešinių konkursas „Saldainių šalis“

2021 m. spalio 29 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Skruzdėliukai“ gr.  ugdytinė Viltė Vilbrantaitė 5 m., „Rožinė svajonė“ ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vida Valančienė, „Smalsučiai“ gr. ugdytinė Gabija Siderenkaitė 6 m., „Saldi vaivorykštė“ ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Viktorija Tvaskūnienė dalyvavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos organizuojame Šiaulių rajono vaikų piešinių konkurse „Saldainių šalis“. Organizuojant konkursą buvo siekiama: skatinti vaikų meninę raišką, kūrybinę iniciatyvą; ugdyti estetinį skonį ir originalumą, gebėjimą piešinyje išreikšti savo idėjas, fantazijas. Vaikų piešiniai buvo vertinami amžiaus kategorijose (1 kategorija – 5 metų vaikai, 2 kategorija – 6 metų vaikai, 3 kategorija – 7 metų vaikai,  4 kategorija – 8 metų vaikai), visi dalyviai apdovanojami laureatų diplomais ir specialiaisiais prizais. Kiekvienoje kategorijoje buvo atrenkami 1–3 vietų nugalėtojai. Dalyvių meninę ir kūrybinę raišką vertino konkurso organizatoriaus sudaryta vertinimo komisija.  Džiaugiamės ir sveikiname „Smalsučių“ grupės ugdytinę Gabiją Siderenkaitę ir mokytoją Viktoriją Tvaskūnienę laimėjus I vietą piešinių  konkurse „Saldainių šalis“. 2021 m. gruodžio 2 d. 10.00 val. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos koncertų salėje parodos atidarymo ir apdovanojimo šventėje Gabijai Siderenkaitei įteiktas laureato diplomas, 2022 m. kalendorius, kvietimas mokytis menų mokykloje ir saldi UAB „Rūta“ įsteigta dovana. Nugalėtojų darbų paroda eksponuojama nuo 2021 m. gruodžio 2 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje (P. Višinskio g. 19).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems